Gadżety dla graczy

Gadżety dla graczy

2020-12-14

Gadżety dla graczy - wybierz te najlepsze

Granie w gry pozwala poczuć adrenalinę, ale i daje dużo frajdy. Swoją drogą jest także dobrą i ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Ale każdy prawdziwy gracz szczyci się nie tylko ilością gier, które ukończył, lecz także posiadaniem odpowiednich gadżetów. Warto więc poznać te najlepsze.

Na długie rozgrywki- odpowiednia zastawa

Bądźmy szczerzy granie nieraz zajmuje sporo czasu i ten czas można liczyć w godzinach. A przecież podczas ważnej i strategicznej rozgrywki trzeba jeść, bądź przynajmniej pić, dlatego też pierwszym z akcesorium, które są absolutnym must have są kubki i talerze, ale nie byle jakie lecz takie, które przypominają pad, a więc mają podwójne uszy, co sprawia, że kubek trzyma się niczym właśnie pad. Podobnie rzecz wygląda z talerzami. Oczywiście jeżeli gracz lubi najbardziej jakąś jedną grę to wtedy warto zakupić kubek z nazwą gry, bądź też taki, który przedstawia ulubioną postać z gry. Ale ciekawym wyborem mogą być też śmieszne kubki z napisem game over, czyli hasłem którego nie lubi żaden gracz Rekomendujemy wam też breloki, które dodatkowo są dosyć praktyczne, ale i lampki z napisem PLAYStation.

Uchwyt gamingowy- czyli duża ułatwienie dla każdego gracza

Ciekawym wyborem jest na pewno także uchwyt gamingowy, który dołącza się do smartfona. Dzięki temu można prowadzić rozgrywki na swoim telefonie. A więc jeżeli czeka was długa podróż, a chcecie umilić sobie czas to taki gadżet będzie dla was wręcz idealny. Również jego cena nie jest nader wysoka i model kompatybilny z konsolą np. Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X można zakupić za mniej niż 50 złotych, podobnie rzecz wygląda w przypadku uchwytów do konsol z serii PlayStation.

Tanie, ale fajne gadżety dla gracza

Dostępne są także bardzo tanie gadżety, które sprawdzą się nawet jako prezent dla miłośnika gier. Wśród tej kategorii możemy wymienić choćby poduszki w kształcie pada bądź też konsoli. A więc nawet podczas odpoczynku prawdziwy gracz może być blisko swojej konsoli czy pada, nawet jeżeli ma on formę miękkiej poduszki. Do takich gadżetów możemy też zaliczyć długopisy zakończone "konsolą", ale i podkładki pod myszkę czy też piórnik. Jak wiadomo, gdy potrafią być stresujące, no może nie same gry, jak przegrywanie w nie. Dlatego też od czasu do czasu należy się odstresować, dlatego też polecamy wam gniotki dla graczy, czyli takie w formie pada do PlayStation. W końcu zamiast rzucać padem zawsze można rzucić gniotkiem. Swoją drogą ściskanie gniotków pozwala także rozluźnić mięśnie.