Gadżety do domu o których nie miałeś pojęcia

Gadżety do domu o których nie miałeś pojęcia

2020-12-14

Jest wiele przydatnych gadżetów do domu. O niektórych nawet nam się nie śniło, niektóre są niezwykle przydatne, inne są źródłem rozrywki, a jeszcze kolejne pomagają dbać o formę. Jesteś ciekawy o jakich rzeczach mowa? Zatem przedstawiamy gadżety do domu, o których nie miałeś pojęcia.

W dobie pandemii, czyli sterylizacja domowym sposobem, a także higienie snu, a właściwie porannego wstawania

Nie trzeba kupować drogiego autoklawu czy ciągle prać rzeczy albo traktować elektroniki szkodliwymi dla nich środkami dezynfekującymi w płynie. Wystarczy zaopatrzyć się w sterylizator UV-C. To urządzenie podłącza się do prądu. Można w nim wysterylizować nie tylko maseczki, ale również telefon komórkowy, biżuterię, klucze, a także karty płatnicze. A to wszystko za naprawdę nieduże pieniądze. Jeśli już mowa o higienie, to warto również pomyśleć o higienie snu, a właściwie porannej pobudki. Odkładanie wstawania na później zwykle kończy się pośpiechem i rezygnacją ze śniadania. A przecież można zafundować sobie dobry budzik, a mianowicie model z tarczą, do której trzeba strzelić z laserowego pistoletu, aby budzik wyłączyć, co jest doskonałą opcją dla śpiochów.

Trochę elektronicznych gadżetów do aktywnej i nieaktywnej rozrywki

Czy lubisz skakać na skakance? Nie bardzo, ale wiesz, że to dobre ćwiczenie aerobowe, czyli angażujące wiele grup mięśni. Nie musisz plątać się i potykać o sznurek, gdyż możesz wybrać skakankę bezprzewodową. Problem z linką mamy już z głowy, ale jest ona dołączona do zestawu, zatem gdy za nią zatęsknisz, możesz ją dołączyć. Dla miłośników elektroniki polecamy gadżet, dzięki któremu obejrzysz video hologramy. Wygląda jak przezroczysta piramidka, wystarczy, że włączysz dowolne wideo w hologramie z wyszukiwarki w smartfonie lub tablecie i położysz na ekranie to niewielkie urządzenie. Efekt jest oszałamiający. Kiedy masz wrażenie, że ty lub Twoi bliscy korzystają ze smartfona zbyt wiele, zainwestuj w więzienie dla smartfona, czyli niewielki okratowany pojemnik z kłódką. Taka terapia każdemu czasem może wyjść na zdrowie.

Z gadżetów do kuchni możesz wybrać urządzenie do przyrządzania lodów albo specjalne urządzenie, dzięki któremu przygotujesz popcorn bez tłuszczu. Ciekawym wyborem może być pistolet do dymu, dzięki któremu można nadać drzewny czy korzenny aromat niektórym potrawom. Gadżety do domu mogą być naprawdę niecodzienne, ale też przydatne. Nie trzeba już udawać się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej i można zainwestować w laser na porost włosów. Dla wszystkich chrapiących polecamy z kolei skuteczną maseczkę przeciw chrapaniu. Wśród ciekawych gadżetów każdy znajdzie coś odpowiedniego.