Gadżety do fotobudki

Gadżety do fotobudki

2020-12-14

Niezbędne gadżety do fotobudki- wybierz je wszystkie

Niewątpliwie fotobudki cieszą się coraz większą popularnością, co zresztą jest w pełni zrozumiałe. Jednak aby korzystanie z nich dawało jeszcze więcej frajdy niezbędne jest wybranie właściwych gadżetów. Zatem tutaj pojawia się jakże uzasadnione pytanie, które brzmi: co wybrać? Oto nasze podpowiedzi.

Tematyka imprezy ma znaczenie

Trzeba pamiętać, że gadżety należy dobierać pod rodzaj i tematykę imprezy. W przypadku wesel najlepiej sprawdzają się śmieszne tabliczki typu: "Ona rządzi", "On oddaje pieniądze", ale można wybrać także takie, które są bardziej romantyczne, a więc są to tabliczki z wyznaniem miłości czy też komunikatem "Mój/Moja". Z nich mogą korzystać także inni goście, którzy chcą zrobić sobie romantyczne i śmieszne zdjęcia zarazem. Oczywiście są także akcesoria, które można uznać za uniwersalne, a więc takie, które można wykorzystać niemal na każdej imprezie. W tym przypadku są to zabawne peruki, kolorowe wąsy na patyku czy też rekwizyty takie jak kapelusze, okulary, korony czy przedstawiające śmieszne miny. Oczywiście jeżeli organizuje się zabawę świąteczną to warto pomyśleć o gadżetach, które w ową tematykę się wpisują, zatem są to wszelkie czapki Mikołaja, sztuczne brody, ale i stroje Mikołaja, elfów czy różki. A dla osób, które mają do siebie duży dystans polecamy maski typu Shrek czy goryl.

Akcesoria papierowe czy rzeczowe

Wybór akcesoriów jest bardzo duży. Można postawić na te wykonane z papieru czy kartonu, które przyklejone są do drewnianego, bądź plastikowego kijka, ale można też wybrać gadżety z papieru, które można założyć, typu okulary na gumce. Oczywiście to nie koniec możliwości, bo dostępne są też akcesoria rzeczowe, czyli śmieszne gadżety typu okulary, kapelusze czy peruki. Można również zdać się na kreatywność gości i wybrać gadżety typu chmurki, w które goście mogą wpisywać śmieszne hasła kredą. Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie kreatywnego stołu, a więc na blacie umieszczone są przeróżne gadżety, które można dowolnie ozdabiać choćby przygotowanymi piórkami czy też kokardkami.

Do fotobudki można też podłączyć fotomozaikę, która tworzy kolaże ze zdjęć wykonanych w fotobudce. Kolaż budowany jest zdjęcie po zdjęcia, dzięki temu efekty są bardzo szybko widoczne, mozaika stanowi na pewno świetną pamiątkę. Przy czym koszt jest dosyć wysoki, bo o ile gadżety kosztują od kilku do kilkudziesięciu złotych tak średni koszt fotomozaiki można oszacować na poziomie około 10000 złotych. Dodatkowo sprzęt musi być kompatybilny z komputerem.