Gadżety elektroniczne dla faceta

Gadżety elektroniczne dla faceta

2020-12-14

Każdy facet jest gadżeciarzem i niemal każdy lubi elektronikę. Zatem jakie gadżety elektroniczne będą idealne dla faceta? Na pewno dużo zależy od tego czym się interesuje, bowiem inne gadżety można zaproponować dla fana motoryzacji, a jeszcze inne dla fana gier. Warto jednak również poprzez dobór odpowiedniego gadżetu skłonić kogoś do aktywności fizycznej.

Gadżety dla tych, którzy lubią się ruszać czy też dla tych, którzy chcą zacząć

W zdrowym ciele zdrowy duch - to stare porzekadło, a na aktywność fizyczną nigdy nie jest się za starym. Dlatego bardzo modne stały się hulajnogi elektryczne, które nie są już atrybutami jedynie dzieci i nastolatków. Na takim wehikule można z powodzeniem dojechać do pracy, jeśli mamy do niej niedaleko i mieszkamy w tym samym mieście. Wtedy wybór samochodu jest bardzo nieekologiczny i lepiej sięgnąć po hulajnogę. Gdy dystans jest większy, sprawdzi się rower elektryczny. Dla miłośnika joggingu przydatny będzie smartwatch, na którego ekranie może monitorować swoje tętno w czasie treningu, a także ilość spalonych kalorii, czy długość pokonanej trasy.

Gadżety elektroniczne dla faceta - majsterkowicza

Każdy facet lub prawie każdy ma w sobie żyłkę majsterkowicza, dlatego dobrym wyborem mogą być także elektronarzędzia. Można zakupić dobrej jakości wiertarkę, wkrętarkę, szlifierkę, które świetnie sprawdzą się zarówno do samodzielnego składania mebli, jak i ich wykonywania. W ostatnim przypadku niezbędna będzie również frezarka.

Coś dla fana motoryzacji i gier

Na pewno każdy fan motoryzacji doceni dobrą nawigację samochodową. Tu pewna ciekawostka, gdyż można wybrać taką z wyświetlaczem na szybie, wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu kierowca wszystkie parametry drogi ma zawsze przed sobą. Taka nawigacja współpracuje z aplikacjami iOS, a także Android, czy WP8. Świetnym gadżetem jest także kamera samochodowa, czyli wideo rejestrator. Pomoże w sytuacjach trudnych na drodze, a nagranie może stać się nawet dowodem w sprawie. Dla miłośnika gier doskonałym wyborem będzie retro konsola, która przeniesie go w świat pierwszych gier komputerowych.

Dla miłośnika gier doskonałym wyborem będzie retro konsola, która przeniesie go w świat pierwszych gier komputerowych.

Coraz więcej mężczyzn jest miłośnikami odpowiednio przyciętego zarostu, dlatego dobrym elektronicznym gadżetem będzie również trymer do brody. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł zaoszczędzić na wizytach u barbera. Każdy gadżeciarz doceni również dobrą latarkę samochodową, którą można ładować w zapalniczce samochodowej. Te i wiele innych gadżetów elektronicznych to doskonałe pomysły na prezent.