Gadżety na 18

Gadżety na 18

2020-12-14

Gadżety na 18-ste urodziny- śmieszne i praktyczne

18-ste urodziny to wyjątkowy dzień w życiu młodego człowieka, który wkracza w pełnoletność. Zatem takie urodziny potrzebują wyjątkowej oprawy, ale i wyjątkowych gadżetów, które zasadniczo powinny być śmieszne, choć mogą być także odrobine praktyczne. Co więc wybrać?

Najlepsze gadżety dla 18-latka

Wybór gadżetów na 18-ste jest ogromny. Na pewno absolutnym must have są kieliszki bądź kufle z grawerem. Może być to imię i hasło, że "teraz to już możesz legalnie się napić" Dostępne są także warianty tylko odnoszące się do daty urodzin czy nawet takie z śmiesznymi hasełkami. Oczywiście duże kartki z wierszykami czy też duże balony napełniane helem są kolejnymi niezbędnymi gadżetami każdego osiemnastolatka. Warto zakupić koszulki, bądź szarfy przypominające te, które noszą laureatki konkursów Miss, co ciekawe występują one w wariancie nie tylko dla młodych kobiet, ale i młodych mężczyzn.

Gadżety z alkoholem i te trochę nieprzyzwoite

Raz w życiu się ma 18-ste urodziny, zatem wejść w dorosłość niejako powinno się z przytupem. A skoro z przytupem to można także postawić na gadżety alkoholowe. Są to wszelkiego rodzaju skrzynki drewniane z butelką wódki, ale i skrzynki przedstawiające np. samochody, naboje czy też skrzynkę na granaty, w których umieszczona jest butelka wybranego trunku. Cóż trzeba też przyznać, że gadżety na 18-ste urodziny w wielu przypadkach są nieco nieprzyzwoite, a więc są to wszelkiego rodzaju poduszki imitujące damskie bądź męskie narządy płciowe. Można też wybrać grzebień, który znajduje się w drewnianym etui przypominającym dildo i opatrzonym zabawnym napisem.

Słodkie gadżety i praktyczne prezenty

Czas przejść do kategorii słodkich gadżetów, a do nich możemy zaliczyć tablicę z batonikami pod którymi widnieją napisy. Taka tablica jest zabawna i oryginalna i może być personalizowana. Oczywiście do słodkich gadżetów można też zaliczyć lizaki czy cukierki w przeróżnych kształtach, zarówno zabawnych, ale i nieprzyzwoitych. Warto też postawić na nieco bardziej praktyczne gadżety, wśród których najlepszym wyborem są skarbonki świnki z napisem 18-stka, do których można włożyć pieniądze, zatem są lepszą alternatywą niż dawanie ich w kopercie. Także praktyczne, a przy tym ciekawe są drewniane skrzyneczki z napisem "Zastrzyk gotówki 18-te urodzin" Przy czym jak sama nazwa wskazuje pieniądze nie będą umieszczone tylko w skrzyneczce, lecz w "zastrzyku", czyli strzykawce. Taka forma na pewno spodoba się każdemu jubilatowi.