Gadżety na 80 urodziny

Gadżety na 80 urodziny

2020-12-14

Podeszły wiek może być momentem, kiedy rozwija się swoje pasje. Kiedy człowiek jest aktywny zawodowo wolnego czasu ma znacznie mniej, a metryka nie powinna być żadnym ograniczeniem. Dlatego dziś przedstawimy doskonałe gadżety na 80 urodziny, wszak taki jubileusz to doskonała okazja i wręcz konieczność świętowania jak należy. Co zatem wybrać dla solenizanta na taką uroczystość? Co przyda się na przyjęcie i co można dać w prezencie?

Zacznijmy od prezentów - gadżetów na 80 urodziny

Co można podarować 80-latkowi lub 80-latce? Wbrew pozorom możliwości jest sporo. Można zacząć od niezwykle zabawnego gadżetu, a mianowicie stojaka na wódkę lub wino w formie bujanego fotela. Można również wybrać stojak "na szczęście", czyli model w kształcie podkowy. Jednak stojaki na alkohol czy kieliszki to nie wszystko, co możesz mieć do zaoferowania. Ciekawy pomysłem na prezent może być kominek led. To element upiększający dom i wprowadzający nutę ciepła domowego ogniska i, mimo że nie jest to tradycyjny kominek, to na pewno jest to elegancki, a do tego bezpieczny gadżet. Klasycznym prezentem będzie oczywiście tradycyjny album, który można już częściowo wypełnić zdjęciami rodzinnymi czy z przyjaciółmi solenizanta lub solenizantki. Dalszą część albumu może uzupełniać samodzielnie już na imprezie, jeśli zamówi się na nią fotobudkę, wszak wtedy można wywoływać zdjęcia od razu po ich wykonaniu. Jeśli już o zabawie mowa to warto przyjrzeć się gadżetom na zabawę i dekoracjom.

Gadżety i dekoracje na imprezę z okazji 80 urodzin

Na pewno solenizant lub solenizantka może dostać także koszulkę z nadrukiem. Można wymyślić ciekawą sentencję samodzielnie albo wybrać jeden z gotowych wzorów. Na pewno sprawdzą się również balony. Te w formie napisu z życzeniami, a także liczby 80 - wszak takim wiekiem należy się tylko chwalić. Życzenia solenizantowi można złożyć również w formie drzewka szczęścia. Na drewnianych listkach mogą być wypisane wszystkie życzenia dla solenizanta. Dla dostojnego solenizanta można przygotować również medal okolicznościowy i dyplom. Dla 80-latki, która lubi gotować można wybrać również fartuszek ze śmiesznym nadrukiem, a dla 80-latka np. krawat. Warto zainwestować również w imprezowe okulary dla uczestników uroczystości, czy też zawieszki. Dzięki temu impreza będzie wyjątkowa, a zdjęcia niepowtarzalne.

Okrągły, dostojny jubileusz 80 urodzin jest świetną okazją, by podarować nie tylko poważne, ale również zabawne prezenty, w końcu śmiech to zdrowie, a solenizantowi życzy się przede wszystkim kolejnych lat w zdrowiu.