Gadżety na wieczór panieński

Gadżety na wieczór panieński

2020-12-14

Każda uroczystość ma swoje rytuały. Przed ślubem niezamężne koleżanki i kobiety z rodziny przyszłej panny młodej organizują wieczór panieński. Czasem to również sama przyszła panna młoda angażuje się w przygotowania do ostatniego panieńskiego świętowania. Nie może na nim zabraknąć atrakcji i zabaw, a do nich potrzebne są gadżety na wieczór panieński, które podkreślają oprawę tej wyjątkowej imprezy. W końcu jest to swoisty rytuał przejścia i przygotowanie do "nowego życia" już nie w narzeczeństwie, a w związku małżeńskim.

Dekoracje i atrybuty przyszłej panny młodej

Organizatorki imprezy muszą zadbać o odpowiednie dekoracje. Nie może zabraknąć oczywiście okolicznościowych balonów z napisem "Wieczór Panieński". Można oczywiście wybrać napisy anglojęzyczne. Udekorowanie sali, domu, czy mieszkania, w zależności od tego, gdzie odbywa się wieczór panieński, jest niezbędne. Warto zainwestować także w konfetti z serduszek. Przydać się mogą także balony w kształcie szampana. Nie może zabraknąć okolicznościowych kieliszków przeznaczonych dla przyszłej panny młodej, świadkowej i pozostałych zaproszonych na imprezę gości. Można przygotować również okolicznościowe tatuaże do naklejenia. Dla przyszłej panny młodej warto przygotować bądź zakupić tradycyjne gadżety, czyli wianek i szarfę. Zamiast wianka można przygotować także tiarę. Każda uczestniczka imprezy może otrzymać również okolicznościowe przypinki, a także okulary i w nie również warto zainwestować. Na pewno zdjęcia z imprezy będą wtedy miały odpowiednią oprawę. Warto także zadbać o dekoracje jedzenia, a więc pikery do babeczek, choćby z napisem "Bride to be".

Atrakcje i prezenty na wieczór panieński

Niewątpliwie wieczór panieński to nie tylko świętowanie i wznoszenie toastów szampanem, czy wspólne tańce w rytm muzyki, ale również gry i zabawy. Można zakupić gadżety, które rozkręcą impezę. Słynne "Pytanie czy wyzwanie" w wersji karcianej na wieczór panieński doskonale się sprawdzi. Można również wybrać grę karcianą memory z nutą pikanterii. Dla przyszłej panny młodej można zakupić w prezencie także gadżety erotyczne, np. kajdanki czy też grę dla dwojga. Oczywiście ciekawym i humorystycznym akcentem może być opaska z rogami, welonem i futerkiem. Gadżety na wieczór panieński są naprawdę różnorodne i na pewno rozkręcą każdą imprezę, wywołają salwy śmiechu, a czasem również rumieniec zawstydzenia. Dobra organizacja wieczoru panieńskiego wymaga zainwestowania w odpowiednie gadżety, dzięki temu może być on niezapomniany.