Gadżety urodzinowe dla dzieci

Gadżety urodzinowe dla dzieci

2020-12-14

Urządzenie dziecku niezapomnianego przyjęcia urodzinowego jest priorytetem kochających rodziców, dziadków czy rodzeństwa. Aby impreza była niezapomniana dla solenizanta i zaproszonych gości trzeba się postarać. Warto zatem zainwestować w gadżety urodzinowe dla dzieci. Wśród nich znajdziemy zarówno dekoracje, jak i prezenty, które mogą stać się elementem wspólnej zabawy. Zatem zaczynamy!

Dekoracje, czyli balony i nie tylko

Na żadnym dziecięcym przyjęciu nie może zabraknąć balonów i warto wybrać te napełniane helem. Można zresztą zakupić także butle z helem, co pozwoli na napełnienie ich tą lotną substancją. Dodatkowo sprawdzą się wszelkie girlandy oraz konfetti. Można wybrać także papierowe czapeczki, a także zestaw papierowych kubeczków czy talerzyków, które sprawdzą się na ciasto i przekąski. Wśród gadżetów urodzinowych są także bransoletki święcące Led, które może otrzymać każdy uczestnik imprezy dla starszaków czy nastolatków. Ponadto można zainwestować w zdalnie sterowane świeczki, gdyż taki gadżet na pewno każdemu się spodoba. Tradycyjne zimne ognie także mogą się sprawdzić.

Jako prezent i do wspólnej zabawy

Gadżety urodzinowe podarowane dziecku mogą stać się elementem wspólnej zabawy. Mikroskop na smartfona pozwala oglądać wszystkie przedmioty czy elementy natury w dużym przybliżeniu. Można zainwestować także w niewielki teleskop na smartfona, a wspólna obserwacja nieba może być dla dzieci bardzo atrakcyjnym i niecodziennym zajęciem. Jak wiadomo, dzieci uwielbiają technologię, jednak zamiast wspólnego grania w gry mogą obejrzeć video hologram, wystarczy tylko podarować dziecku niedrogi projektor hologramów. Można wybrać również kręgle nabiurkowe albo tradycyjne karty, np. z ulubionymi bohaterami filmu animowanego czy fantasy. Ciekawym gadżetem dla dzieci jest także zmieniacz głosu. Może być przy nim mnóstwo zabawy. Świetnym wyborem może być także gra memory, ale nie w wersji karcianej, a świetlnej i losowo wyświetlanych kolorów, które należy zapamiętać w sekwencji. Sprawdzi się także gra Dobble w wersji dla dorosłych lub dla dzieci polegająca na spostrzegawczości i wymagająca refleksu. Dopasowanie pasującego obrazka do tego leżącego na stole wcale nie musi być takie łatwe, ale zabawa może trwać długo i jest ciekawa, zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci, a nawet dorosłych, którzy też mogą się włączyć.

Nasze propozycje gadżetów na imprezę urodzinową dziecka nadają się zarówno dla mniejszych dzieci, jak i nastolatków, dlatego warto zainwestować choćby w jeden z nich.