Gadżety z Gry o Tron

Gadżety z Gry o Tron

2020-12-14

Wiele osób z wypiekami na twarzy oglądało kolejne sezony Gry o Tron. Niektórzy do tego stopnia wkręcili się w fabułę, że swoje umiłowanie do serialu fantasy chcieli wyrazić poprzez dobór odpowiednich gadżetów do domu, odzwierciedlających ich zainteresowania. Jeśli znasz kogoś, kto jest miłośnikiem tej sagi i chcesz podarować mu coś wyjątkowego czy to bez okazji, czy z okazji imienin urodzin, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - znajdziesz wiele gadżetów z Gry o Tron, dzięki którym ofiarujesz cząstkę Westeros, czyli krainy z Gry o Tron.

Serialowe gadżety dla kinomaniaków

Jeśli szukasz udanego prezentu dla miłośnika Gry o Tron, to proponujemy szklankę lub kubek termiczny z herbem jednego z rodów z Gry o Tron. Ciekawym pomysłem na prezent mogą być także kieliszki z owymi herbami albo ceramiczny kufel. Jeśli szukasz pomysłu na tani prezent, to możesz zdecydować się także na brelok, czy notes z herbem rodu Targaryenów. Dla młodej osoby, która lubi do tory dopinać przypinki, taki gadżet sprawdzi się doskonale. Jeśli wybierasz się na parapetówkę do miłośnika Gry o tron, to dobrym pomysłem na prezent może być wycieraczka z napisem "Game of Thrones". Możesz wybrać również serialową dekorację, np. żelazny tron, który będzie świetną ozdobą komody w salonie.

Nietuzinkowe gadżety z Gry o Tron

Kraina fantasy może zafascynować każdego. Niewątpliwie ciekawe gadżety z Gry o Tron to lampki led. Można zdecydować się na Smoka ziejącego zielonym płomieniem. Na długie wieczory przydadzą się puzzle 3D przedstawiające Królewską Przystań albo szachy, wszak głównym motywem serialu były rozgrywki i intrygi pomiędzy poszczególnymi rodami. Jeśli już jesteśmy przy grach, to znajdziesz również edycję Monopoly poświęconą Grze o Tron. Inną grą, inspirowaną serialem, jest Cluedo. Zatem pomimo zakończenia serialu miłośnik Gry o Tron będzie miał co robić w wolne wieczory i będzie mógł przypomnieć sobie ulubione postaci z serialu i poniekąd wczuć się w jego atmosferę. Warto wybrać również ciepły, miękki koc z motywami z serialu. Jeśli chodzi o tekstylia to sprawdzą się zawsze ponadczasowe t-shirty czy też bluzy z logo, czy motywem serialu. Nietuzinkowym prezentem może być drewniana pozytywka z logo Gry o Tron. Wystarczy zakręcić korbą, by usłyszeć melodię znaną z serialu. Przy okazji będzie to świetna dekoracja.

Seriale i poczytne powieści fantasy są zawsze źródłem inspiracji i powstaje wiele gadżetów dla osób, które tym gatunkiem się interesują. Warto zrobić fanowi Gry o Tron dobry prezent i zdecydować się na gadżet związany z serialem.